ČUS!! jsem ArX, rád hraju CS (peak 10k elo, a lvl 4 face it) a taky jiný hry klidně něco zahraju s někym kdo přijde na stream! Tak doraž až budeš moct
Tady mužeš dát dono kdybys chtěl ale je to čistě dobrovolný :D
https://streamlabs.com/offnejmak/tip