Gracz/Kolekcjoner Fan Retro jak i ogólnego grania. Posiadacz ponad 30 konsol itp

BEZ SPOJLEROWANIA!
Lubię Samemu Rozkminiać Co Jak działa w danej grze więc nie podpowiadajcie do puki nie poproszę plis
Bez Wyzywania Oraz Obrażania żeby komuś pocisnąć ,ale jak się tylko ktoś przekomarza to k
Przeklinanie Dozwolone ale bez Debilnego rzucania mięsem
Żadnej polityki ,religi itp ,tutaj się wpada pogadać o grach czy innych pierdołach ,po prostu chill

Szogo Komp:
AMD Ryzen 9 9950X
XFX Radeon RX 9070 XT
CRUCIAL Pro DDR5-6400 Kit 2x32GB UDIMM CL40 Overclocking
MSI Gaming Plus WIFI AMD X670E So.AM5 DDR5 ATX Retail
Monitory Aoc 27 cali oraz 24 cale 166 odświerzania
4 Dyski : SSD INT Seagate FireCuda 510 SSD 2TB M.2 ,
Samsung ssd m2 980 Pro
Acer Predator GM7 4TB Disco SSD 7400MB/S NVMe PCIe 4.0 M.2 Gen4 oraz
Samsung 860 Evo SSD 512 Giga ,
Zasilacz firmy bequiet STRAIGHT POWER 11 1200W Platinum
Obudowa to Czarna Buda z widokiem na światełka XD
VR Pico 4 oraz Quest 3 PSVR2
+30 konsol retro jak i nowych jak PS5 XSX NS2
Retro Złomek :
Amd Athlon X2 2,9
4 giga ramu ddr2
Grafa Nvidia GT 710 2 giga ddr3
dysk ssd 256 giga
Windows 7 ultimate 64 giga

Siema Ludziska ,Jestem Szogo /Shogo (SsjShogo to mój oryginalny nick)
Nick pochodzi od starej gry z 1998 roku
(shogo mobile armor division) a ssj z dragonballa :D
Gram Bo Lubię a strimy bo lubię pogadać a brakuje mi tego jak kiedyś koledzy za łebka wpadali i się przechodziło singla w kilka osób na zmianę czy kafejek internetowych jak za dawnych lat.
Koledzy mnie namówili jak miałem ps4 x lat temu a oni nie żebym im kiedyś tam gry pokazywał jak działają ,było strimowanie z ps4 na yt no i się zaczeło.
Pierwsza Konsola : Ruski Tetris ,Brick/Cegła
Next Pegazus aka Famicon
Pierwszy Komp Jaki Miałem
2 giga Dysk
32 mega ramu
grafa ati bez 3D integra 4 mb
Intel Pentium 2 333 MhZ
Istna Bestja :D
Strimuje kiedy mam czas ,dla tego nie ma grafika.