Witam i Zapraszam

O Mnie:
Witam na moim kanale, mam na imię Piotr i gram w gry :)
Rocznik 81 więc PSL zobowiązuję :P
Moja przygodę z grami zacząłem od komputera 486 wieki temu, później były konsole lecz PC skradło moje serduszko :)
Grałem w wszystko co wpadło w ręce, miedzy czasie było jeszcze commodore c64, miałem do czynienia z Amigą 500, więc zakres gier jest szeroki ciężko to spamiętać.
Lubię nowinki technologiczne o których chętnie możemy razem porozmawiać, kręcą mnie różnego rodzaju mechaniki w grach i najlepiej ażeby działały to wtedy jest duża frajda, ogólnie szeroko pojęty gaming sprawia mi dużo radochy, ale jak to w życiu bywa zawsze znajdzie się łyżka dziekciu.
Życzę miłego granka i oglądania boomera w akcji :)

*Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB
*Pamięć G.Skill Trident Z5 Neo RGB, DDR5, 32 GB, 8000MHz, CL38
*Płyta główna ROG STRIX B850-F GAMING WIFI
*Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D, 4.7 GHz, 96 MB
*1.Monitor Aoc G2460PG 144Hz G-SYNC
*2.Monitor Aoc CU34G2X 144Hz
*Klawiatura Razer Cynosa Chroma
*Mysz Razer DeathAdder V2
*Zasilacz be quiet! Straight Power 12 1200W
*Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-M30X
*1.Dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 250GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe
*2.Dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe
*Obudowa be quiet! Dark Base 700
*Mikrofon NOVOX NC1 USB-C NEW V2
*Kamera Logitech C920 HD Pro