10 followers
Gramy, wygrywamy (czasem), gadamy, pierdolimy czas – 0swify0

Jestem Grzesiek, mam chuj cie ile lat, na stremach gram zawyczaj w Fortnita, czasami Cs czy Valoranta, Rozne tryby na robloxie, staram sie odpowiadac na kazda wiadomosc na chatcie, Pozdro600

Klawiatura: Steelseries Apex mini pro wireless
Myszka: Logitech G pro x superlight 2
Sluchawki: Sony WH-1000XM4
Monitor 1: AOC 24G2W1G3-
Monitor 2: AOC 24G2W1G4
Podkladka: Kaws
Streamdeck: Mk.2