Siemaaa jestem znudzonym 24 latkiem ktory czas swoj zabija w gierkach komputerowych jezeli tez tak masz to zapraszam cie do mnie jakos sie dogadamy pobawimy i pogramy wspolnie.
Dzieki wielkie za kazdy DONEJCIK mega doceniam <3
(Wplaty sa dobrowolne i nie podlegaja zwrotom)