Gram w gierki małe i duże, ładne i brzydkie, sam i z wami.

System: Microsoft Windows 10 Pro
Obudowa: SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB
Płyta główna: MSI PRO Z690-A DDR4
Procesor: Intel Core i5-12600KF
Chłodzenie: ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB
Karta graficzna: Gigabyte AORUS ELITE GeForce RTX 4070 Ti
Zasilacz: SilentiumPC Supremo FM2 750W 80+ Gold
Pamięć masowa: 1TB HDD, 2TB EXTERNAL, Crucial MX500 1 TB, WD Black SN850 1 TB
Mysz: Razer DeathAdder V2
Klawiatura: Steelseries Apex Pro
Głośniki: Logitech Z333 40W 2.1
Monitory: 2x iiyama G-MASTER BLACK HAWK 27, 1x Lenovo R27q‑30

Głównie siedzę w RPG i singleplayerach. Uwielbiam modowanie, zwłaszcza w Skyrimie. Czasem gram też w League of Legends.
Moje ulubione gry to m.in. Bannerlord, Battlefield 1 (jestem członkiem klanu LonW), Gothic 1/2, Helldivers 2, Heroes of Might & Magic V, NFS: Most Wanted, Path of Exile 1/2 oraz oczywiście Skyrim.
Chętnie porozmawiam na różne tematy, więc nie krępuj się pisać!