Salut, Catalin sunt! Joc lol la un nivel cam de unde dai de petrol, deci sa nu va asteptati ca joc de kerosen daca eu sunt gaz... Katarina OTP Yasuo mai rar Mai nou joc si cs2 cu prietenii mei
Multumesc de paine! Esti rege! <3