Siemano mam na imię Karol jestem zwykłym chłopakiem który zabić czas grając w gierki takie jak Gta 5 RP czy inny Cs

Siemano mam na imię Karol jestem zwykłym chłopakiem który zabić czas grając w gierki takie jak Gta 5 RP liga legend czy inny Cs

Szanujmy się nawzajem, niezależnie od różnic.
Unikajmy sporów i prywatnych tematów, koncentrując się na ogólnych rozmowach.
Nie spamujmy wiadomościami ani emotkami.
Bez zgody streamera nie promujemy żadnych działań.
Akceptujemy różnorodność humoru, pamiętając o granicach dobrego smaku.
Wulgaryzmy są akceptowane z umiarem.
Zakaz spojlerowania - nie udostępniamy informacji o fabule gier, filmów itp. bez uprzedniej zgody.
Mój kanał to miejsce dobrej zabawy i pozytywnych relacji.

-Zasilacz:Gigabyte UD750GM 750W
-GPU: NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti
-CPU: Intel Core I5-8600K
-Ram: 32GB (2x Pamięć G.Skill Aegis, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL16)
-Płyta główna: MSI Z370 GAMING PLUS