Cześć, jestem Paweł i, jak widać strimuję od niedawna.Główne gry to jak na razie ATS, PUBG i GTARP.
Kupuj gierki z powyższego linka, aby wesprzeć strimka.
PC:
MONITORY:
PERYFERIA:
Stałe dni i godziny strimów:
Używam OpenTrack+AiTrack oraz starej kamerki internetowej.
Instrukcja:https://www.reddit.com/r/StarWarsSquadrons/comments/kbpq2s/use_opentrack_aitrack_to_get_headtracking_with/