witam cię serdecznie, zapraszam do seansu

Siemano, moję imię Paweł, choć mówią na mnie Szary, skąd ksywa "czyzewsky"? Może kiedyś Wam powiem. Mam 26 lat i zajawkowo streamuje, chciałbym robić to pełnoetatowo :)

E-mail: [email protected] - choć raczej rzadko sprawdzam
Instagram - szaaryy - tu na pewno odpisze jak będzie trzeba

NIE BĄDŹ ZAKUTYM ŁBEM A BĘDZIE GIT, CZAISZ

-Płyta główna ASRock B650M PRO RS
-Procesor AMD Ryzen 7 7700, 3.8 GHz, 32 MB
-Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16GB GDDR6
-Chłodzenie CPU Deepcool AG400 WH ARGB
-Pamięć Patriot Viper Venom, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL30
-Dysk SSD WD Black SN850X 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe
-Zasilacz Endorfy Supremo FM5 Gold 750W
-Obudowa Logic Concept Portos Mini ARGB biała
BUDŻECIAK ALE JAK SIĘ ROZWINE TO BĘDZIE GALAKTYKA I PROMISE