3 followers
Siemanko! Nazywam się Dominik i lubię grać w gierki (głównie symulatory). Zapraszam na luźne strimki! Masz konto na fioletowej platformie i chciałbyś zobaczyć inne gierki? Znajdziesz mnie tam pod tym samym nickiem! :) Aktualnie gram w: Construction Simulator, Medieval Dynasty, Manor Lords i Palia!