Od 12 lat jem sobie co chcem... ty tego nie rozumiesz, bo jesteś głupi
Doceniam koty, pozdro:3
Cześć jestem Dawid. Jeśli mnie nie ma to pewnie biegam. Jeśli jestem to zaraz idę biegać. Pozdro koty, nie bijcie teścia