Ročník 97, původem z betonové džungle (Ostravy), studiem strojař, životem ajťák. Pokud holduješ všemu hernímu a memeidnímu, budem kámoši. Párkrát za týden taky chodím přesunovat těžké (hodně subjektivní) věci a dokonce jim za to platím. Být díky tomu SW0LE je ale k nezaplacení. Goto food je tuňak s kečupem.

KDO: Má maličkost DDouble
CO: Pokec o herních novinkách a variety hraní
JAK: S pomocí osobního "haha" a memísků
PROČ: Bo rád sdílím své osobní "haha" s ostatními
KDY: Úterý a Čtvrtek, případně víkendy, pokud mě přítelkyně dovolí O:)
Mámina deska:
ASRock B760M PG SONIC WIFI
Hlavní vykreslovač:
INNO3D RTX 5070Ti
Mozkovna:
Intel Core I5-13400F
Pamětníci:
2x 16GB DDR5 4800Mhz
Obrázkový panel:
LG OLED42C2 - 42 palců OLED, HDR, 4k 120Hz milášek
Máš nějakej fitness trabl nebo dotaz?
Možná jen nemáš s kým kouknout na treningovy plán abys byl konečně v létě SWOLE?
Nevíš jaký rozdíl je mezi sachrem a bílkovinou?
DDouble tě v tom nenechá ! Ptej se do chatu!
(a proč by ses měl ptát zrovna mě? Kukni v odkazech na můj instáč)