Nudny depresyjny samotnik. Introwertyk. Chory psychicznie rencista. Trochę aspołeczny, ekscentryczny. Wyznający wartości trochę już nieaktualne w dzisiejszych czasach. Nieudacznik życiowy gra w Diablo Immortal😁