Hej! mam na imie kamil i gram w komputer, najbardziej lubie strzelać, wiec u mnie na kanale głownie FPS i fifa ;)czasem tez pyknę w lola, ale to juz jest diabel zapraszam do wspólnego grania w komputer :)
daj mu tajfun
Mam na imię Kamil i gram w komputer