Donate
Witam o./Na imię mam PawełCasualowo gram w Lost ArkaW wolnych chwilach zdarza się odpalić inne gierki ;)
Kliknij powyżej zeby przekazać donate ;p
Donate wyświetlają się na streamie niezależnie od kwotyOd 25pln są czytane lektorem