20 followers
Jestem graczem, mam 5 telefonów, słysze 5 dzwonków. Wybitny strzelec, nie znam drugiej takiej persony, która tak szybko potrafi strzelić chuj. Tysiące godzin w fps, ostoja stoicyzmu z macipeńkimi wyjątkami.

Gamesens jak PAGO ale aim jak Shroud, czyli coraz gorzej.


Nie chce mi sie wklejac linkow wiec
-r7 9800x3d
-rtx 4070ti
-x670e plyta glowna
-32GB ram 6000Mhz chyba 32cl
-Chlodzenie wodne endorfy navis F280
-Zasilacz msi mpg 850W plus gold atx 3.0

Glownie gram w
-cs2
Z ziomkiem glownie gram w
-R6
-sea of thieves
-Jakies coopy

Kiedyś coś pewwnie będzie

Jak bedzie to bedzie