
Siemka jestem Joachim zaczynam swoja przygode z stremowanie gierek . Gierki w ktore bede gral na stream to :
-Cs
-Assetto Corsa
-Fortnite
-Minecraft
-LoL
-Wiele innych
Pozdrawiam . Milego ogladania :D

Zachecam do Subowania.
Plusy subskrybenta to wspolne granie w rozne gry i dostep do dc oraz kontaktu ze mna

Procek: AMD Ryzen 7 7800X3D
Plyta głowna: msi pro b650-s wifi
Ram:Goodram irdm 32gb 2x16
Karta Graficzna: GeForce RTX 4070 Super Twinx 12GB
Dysk:lexar nm790 pci-e nvme 2tb
Zasilacz:Asus Prime 750w White Bulk
Obudowa:Chieftec APEX Air Ga-01B-M-OP
Chlodzenie:Arctic Liquid Freezer III
Monitor:IIyama G-master gb3467wqsu 167hz
Myszka:Steelseries aerox 3 wireless
Sluchawki:Steelseries Arctis 3
Klawiatura:Krux Neo Pro RGB Wireless

Jaka kierownica ? : Moza R9 , Obrecz Rsv2, Manipulatory sr-p
Ile lat : 22 lata
Skad: Wielkopolska
Jakie polecam kierownice na poczatek: Kazda

1.Kulturka
2.Mila atmosfera
3.Patrz punkt 2
4.Patrz punkt 1
5.Kazdy Zna zasady elo Benc