Siema... Napisz jakas bajere na czacie a pogadamy... i zostan abym mogl zarabiac siano na reklamach Kontakt: [email protected]

Gram sobie w gry
Chcesz wiedziec wiecej? pytaj na czacie....
No...no to by bylo na tyle.

Intel Core i7-9700
Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB
32GB Ram, HyperX Fury 16GB (2x16GB) DDR4 DRAM XMP 2400MHz C15
2TB HDD
SSD
SSD
Dwa monitory LG
myszka:
mikrofon: Fifine Metal Condenser Recording Microphone https://amzn.to/3nh0uRz
sluchawki: MPOW H17 ANC

A zasady na czacie sa nastepujace:
Badz grzeczny