Mam na Imię Krystian, jestem zajawkowiczem bycia nikim, mam cukrzyce(typ 1)więc nie lubię jak ktoś mi słodzi , aspergera i dwubiegunówke więc bywa różnie najchętniej to bym wsadził głowe w próżnie