Siemka aktualnie gramy w CS2, i aktualnie streamki (Pon-Nd) - (19:00) Business email : [email protected]

Młody 24 letni streamer z zapałem do wywoływania uśmiechu na buźce widza 🥰

!ai (wpisz polecenie)
!colab
!dc
!ig
!tiktok
!donate
!tradelink
!steam

👉🏼RYZEN 7 - 9800X3D
👉🏼NVIDIA RTX 4080 SUPER GAMING
👉🏼RAM - KINGSTON FURY 6400/32CL
👉🏼PŁYTA GŁÓWNA - ASRock X670E
👉🏼CHŁODZENIE - ARCTIC FREEZER III
👉🏼OBUDOWA - Lian Li 011D EVO RGB
👉🏼SSD - LEXAR 2TB M.2 PCle NM790
👉🏼ZASILACZ - Be Quiet! 850W
⚡️MYSZKA: Logitech G PRO X Superlight 2
⚡️PODKŁADKA: Logitech G740
⚡️SŁUCHAWKI: Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED
⚡️KLAWIATURA: SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3
⚡️KAMERKA: Logitech BRIO 4K Stream Edition
⚡️MIKROFON: Genesis Radium 400
⚡️MONITOR: BenQ ZOWIE XL2566X+ 400hz

✅Zakaz Autopromocji
✅Byle jak ale się zachowuj :)
🙏Dziekuję 🙏