Hej, cześć, siemanko! Fajno że jesteś, zapraszam do interakcji na chacie wymienić się swoją codziennością. Pare dni temu zakończył się daily combo/strike który trwał 831 dni wiec pozdro hy ZARAZ SEZON 2

27 y/o Polish Presley with Miami style.
Jestem tu tylko podzielić się swoim humorem i reprezentować się jako gracz w każdej dziedzinie. Każde wsparcie mile widziane, ale grunt to twoja aktywna obecność. Gram w sumie we wszystko, od fps, po mmo czy adventure. Przeważnie jestem z bratanami ale sam też lubię się odpalić i popajacować. Dla fanów wirtualnej rzeczywistości(VR) też będzie sporo rozrywki. Do zoba na strimku, pozdrówki SIEMA!

DLA SUBIKÓW
!s (text) - wiadomość głosowa
!huh
!fuck
!sniff
!wdc
!omg

hwdp
friendly fire: off

Procesor: Intel Core i5-11400F
Pamięć RAM [GB]: 32
Dysk: 500 GB SSD
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti
Pojemność dysku SSD [GB]: 500 x2
Słuchawki: SteelSeries Artics 7
Mysz: SteelSeries Rival 3
VR: Oculus Quest 2
Mic: HYPERX QuadCast S

-[order]AUNTmommy
@RubiePonczki
[order]BIGDADY
@Aydacho93
[order]SWEATDDDY
@Szopus02
[order]BIGDADDY
@Polevax
777 Liczymy od 20/04 znów 777
live list:
-1st Aydacho (w8 xd)
-2nd

[GOTUJE SIĘ]
Nie ma jeszcze planu co do czestotliwości streamów w sezonie II