Cześć! Jestem Devix i czasami sobie coś tam postreamuje :D Jestem właścicielem Grupy DevStrike tworzącej projekty i zrzeszającej społeczność w różnych grach i częściach internetu. Zapraszam do oglądania i wspólnej zabawy!

Dawid, Devix - jak wolisz. 21-letni chłopczyk, który bawi się życiem. Podobno się go kocha, albo nienawidzi. Coś nie coś potrafi w strzelanki tj. CS:GO czy Valorant. Miłośnik serii GTA oraz The Sims. Zainteresowania prawem i polityką. Aktualne życiowe motto? "Bycie odważnym polega na tym, aby dać sobie prawo do bycia nielubianym."

1. Można krytykować czyjeś zachowanie, czyny, ale nigdy nie można krytykować drugiego człowieka. Szanujmy się wszyscy wzajemnie, po co mamy się obrażać? Przecież to bez sensu! Nie każdy musi się lubić, pamiętajcie jednak, aby szanować drugą osobę.
2. Podchodźmy do wszystkiego z dystansem, wyjmijmy z dupki to co w niej mamy, po co nam jakiekolwiek kłótnie, dramy? Powaga jest spoko, ale nie zawsze. Bawmy się tym co jest!
3. Osobiście nie toleruję kłamstwa w każdej możliwej postaci. Każde poważniejsze oszustwo będzie automatycznie dyskwalifikowało osobnika z grona naszych Kumpli i Kumpelek.
4. Wszelkiego rodzaju treści rasistowskie, nazistowskie, faszystowskie, obrażające czyjeś wyznanie, religię, postawy seksistowskie, umniejszające lub dyskryminujące daną płeć i inne, podobne lub gorsze treści są całkowicie zakazane w każdym kącie tego kanału. Autorzy propagujący takie treści czy postawy będą automatycznie dyskwalifikowani z grona Kumpli i Kumpelek bez jakiejkolwiek możl

Komputer:
Procesor: Intel Core i5-9400F
Karta graficzna: GeForce GTX 1660 SUPER
RAM: 2x 8GB
Dyski: 1x SSD 512GB, 1x HDD 1024GB
Monitor 1 - IIYAMA G-Master GB2770QSU-B5
Monitor 2 - Acer Nitro VG220Q
Fotel - Genesis Nitro 770
Mysz - Genesis Xenon 800
Klawiatura - Genesis RX66
Podkładka - Genesis Carbon 500 Maxi Flash
Słuchawki - HyperX Cloud Alpha
Mikrofon - Novox NC-1 2022

Poniedziałek - 24.03
Mecz Polska-Malta!
Wtorek - 25.03
19;00 - Resident Evil 7
Środa - 26.03
20;00 - GTA V Enhanced
Czwartek - 27.03
19;00 - Resident Evil 7
Piątek - 28.03
20;30 - w sumie to zależy :D
Sobota - 29.03
??:?? - luźne gierki
Niedziela - 30.03
brak streamka ;c

Dziękuję:
Pajdos za grafikę do paneli.
kanyss za piękne logo.

znajdź produkt
sprawdź i porównaj jego cenę w sklepach internetowych
perfumy, AGD, RTV, komputery, laptopy, fotografia
#REKLAMA