Tomáš jméno mé . . . a jsem pirát svého života :)
Ahoj. Jsem Tomáš, hraju hlavně to, co mě baví, a stream beru jako chill zónu.Žádný umělý hype, žádný drama – jen hra, klid a občasnej pokec.Hoď se do chatu a buď v pohodě.
Nechce se mi to vypisovat tak se zeptej a zjistím ti to . . .