Kanał dla tych, którzy lubią gry, postapokaliptyczne klimaty i tematy bez tabu. Fallouty, RPG-i no i życiowy nałóg MMOsy. Zadbam o dobrą atmosferę aby wszyscy mogli się tu wyluzować. Zapraszam do stada niebaranów na discordzie. Streamuje ~19:00.

Gry wideo to mój drugi dom. Najlepiej czuję się tam, gdzie świat już dawno się zawalił — ruiny, mutanty, radioaktywne pustkowia i wszystko to, co pachnie postapokalipsą. Na streamie pojawiają się głównie gry z owym klimatem. Jednak z uwagi na uzależnienie od MMO i RPG czasem ogram jakiegoś klasyka, nowego wowkillera albo coś w tym guście.
Chcę zebrać społeczność, która wpadnie nie tylko obczaić gry, ale i pośmiać się przed ekranem oraz podyskutować na chatcie. Stream ma być tłem do miłego spędzania czasu — z dystansem i z klimatem jak przy ognisku po końcu świata.
Jeśli lubisz gry, postapokaliptyczne motywy, luźną atmosferę i niepoprawny humor, to rozgość się. Zastrzegam sobie prawo do powiedzenia czegoś mądrego, ale obiecuję go nie nadużywać.
Wpadnij, rozgość się i zostań na dłużej!

Obudowa: DeepCool CH560 Digital
Zasilacz: DeepCool PN850D 850 W
Płyta główna: Gigabyte B850 Eagle WiFi 6E
Procesor: AMD Ryzen 7 9800X3D
Karta graficzna: GIGABYTE GeForce RTX 5080 Windforce SFF
Pamięć RAM: 64 GB DDR5 ADATA XPG Lancer Blade
Dysk SSD: 2 TB ADATA XPG Mars 980 Blade NVMe 5.0
Monitor: Dell UltraSharp U2719D – 27″ (QHD 2560 × 1440)

WTOREK
CZWARTEK
NIEDZIELA

Wszyscy wpadliśmy tutaj, aby się odstresować, wiec kije z dupy zostawiamy przed wejściem.
Pamiętaj, że jesteś tu mile widzianym, ale nie musisz tu być. Szanujmy się albo pożegnajmy.
Nie reklamuj czegokolwiek bez zgody.
4...