

Siemanko siemanko !! serdecznie zapraszam do obserwacji mojego kanału. Najczęściej streamuje ETS2, CS:GO, Valoranta ale oczywiście mogę też prezentować inne gry. Wbijaj na mój kanał i zostaw coś po sobie. Strzałeczka

Procesor: + Intel i510400
Karta Graficzna: + nVidia GeForce RTX 3060Ti
Monitor1: + Acer 27" FHD Curved 165Hz ED Series Monitor ED270R Sbiipx
Klawiatura: + LOGITECH G213
Myszka: + GXT160X TURE RGB LED
Słuchawki: + [LOGITECH G733](https://www.logitechg.com/de-de/shop/p/g733-rgb-wireless-headset.981-000883?utm_source=Google&utm_medium=Paid-Search&utm_campaign=DEPT_FY26_QX_DEU_GA_G_DTX-Lo

COMING SOON

6KreatiV9
Nowopowstana druzyna E-sportowa w polsce próbujemy zbudowac społeczność o wielkich sercach która bedzie wspierac nas jako nową drużyne.
Jest to zróżnicowana druzyna pod względem wiekowym nikt nie wyklucza członków z powodu wieku wszyscy są milewidziani budujemy sciśle związaną RODZINĘ e-sportową
Oto zawodnicy :
qebbsik - 28 letni zaawansowwany zawodnik z 15 letnim stażem zawodowy sniper zaczynającym od Counter-Strike 1.6 po teraźniejszą wersje gierki
Nexo - 17 letni zawodnik z 2 letnim stażem grający jeszcze w Counter-Strike Global Offensive
Kill- 30 letni zawodnik z 6 letnim stażem pomysłodawca kreator taktyk na mecze grający jako skrzydłowy QEBBSIKA
Ronins- 38 letni zawodnik człowiek od granatów smokeów oraz fleshy dba o dobro drużyny
ROEKO-21 letni zawodnik
Potrzebujemy rozwinąć kanał zeby zdobywac benefity (sponsorzy,ligi) , im was więcej tym lepiej czujemy waszą moc i wasze wsparcie .
