
SIEMANECZKO WARIACIE
mam na imie Oliwier
moją główna zajawką jest streamowanie, terrarystyka, muzyka i także motoryzacja mam lat 19 lubię luźną atmosferę czy to na streamach i jak też na discordzie lub irl także interesują mnie głównie takie tytuły do streamowania jak CS2, MINECRAFT, GTA V i różne gry zespołowe gdzie mogę się dobrze bawić

OBUDOWA:GEMBIRD Fornax 4000
KARTA: GTX 1650
PROCESOR: I3 12GEN
CHŁODZENIE: SILIENTIUMPC NAVIS RGB 240
PŁYTA GŁÓWNA: MSI H810 PRO MATX

1)Bądź miły dla prowadzącego stream i tak samo dla uczestników czatu
2)wyzywanie = mute 30min
3)Jak będziesz aktywn* to masz szanse na moderatora
4)proszenie o moda = ban

jeśli chciałbyś/chciałabyś pokazać swoją markę szerszej publice lub po prostu zostać sponsorem to zapraszam do kontaktu.
email biznesowy: [email protected]
lub na discord
@quelosek

quelosek

streamy przeważnie codziennie o godzinie 20:30 ale też będe dawał informacje na instagramie