Привіт, не проходьте повз. Моє ім'я Євгеній. Тут ми будемо грати в різні ігри, здебільшого Dead by Daylight та RUST. Але можливо і в деякі новинки, підписуйтесь шоб не пропустити. Всім добра) P.S Трансляція дублюється на ютуб та твіч.

• Процесор: AMD Ryzen 5 7600X
• Відеокарта: Gigabyte RTX 4070
• ОЗП: Kingston FURY DDR5 32GB
• БЖ: Be Quiet! 650W
• Материнська плата: AsRock B650M
• Корпус: Lian Li 215 Tempered Glass
• Клавіатура: HATOR Icefall PRO
• Мишка: Logitech G Pro X Superlight 2
• Мікрофон: Fifine am8
• Монітор: Samsung Odyssey 32' 165Hz
• Монітор(додатковий): AOC 22' 75Hz

• Не використовуйте слова, які порушують правила Twitch. (без австрійських та інших художників)
• Не ображайте стрімера та інших глядачів. (стрімера можна*)
• Не обговорюйте політику, релігію та інші теми, що можуть викликати конфлікти.
• Без спаму та реклами. (рекламуй що хочеш, всеодно ніхто не побачить)
• Без токсичності. (можна якщо це весело)
• На стрімі немає мовного кордону, якщо всі розуміють один одного.