Yo, I’m Sebastian 👋 Diamond ADC main, playing League since Season 3 and maining ADC since the end of Season 5. I stream just for fun — nothing serious. If you’re down for some music and chill gameplay like ranked (solo/duo or flex) or ARAMs, you’re in the right place. Sit back and enjoy 🎶🎮

Procesor:
•AMD Ryzen 7 5800x3d
Płyta główna:
•Gigabyte Aorus b550 Elite v2
Karta graficzna:
•Gigabyte RTX 4070 TI aorus master
Obudowa:
•be quiet! Pure Base 500DX Black
Ram:
•G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL16
Zasilacz:
•be quiet! Pure Power 11 FM 750W 80 Plus Gold
Chłodzenie:
•SPC fortis 5
Dysk:
•Samsung 1TB M.2 PCIe NVMe 980
•Crucial 500GB

Monitory:
•samsung odyssey g40b
Myszka:
•Logitech G PRO X Superlight/ Endorfy liv plus wireless
Klawiatura:
• California Access
Słychawki:
•Hyper X cloud II
Podkładka:
• Genesis po przejściach (5x zalana)

~ Jak masz na imię ? - Sebastian
~ Ile masz lat ? - 30
~ W jakim mieście mieszkasz ? - Katowice