CZ/SK/ENG - Channel still in improvment If you are English speaking person, let me know, I ll switch languages. Jsem Sid. Jestli hledáte family friendly content, tak tady určitě není. Jestli chcete zkazit své děti, nechte je tu. Jestli chcete mít doživotní trauma, zůstaňte tu. Jsme tu takový Happy Tree Friends..Jinak MMORPG a RPG streamer, převážně D&D věcičky a nově i podcasty.

Kliknutím na obrázek máte možnost mě podpořit. Obrázek vás přesměruje na Kafíčko.
https://ko-fi.com/sidsidoniuscz
Případné příspěvky půjdou na prášky na zklidnění nebo lobotomii.
Nebo na nebinární plyšáky.
Nebo to tu panenku, kde se ukazuje, kde se vás dotýkali.
Nebo je to vlastně jedno...hlavně že to půjde zpět do oběhu streamu a podpory jiných streamerů.
Děkuji všem :)
ENG:
By clicking on the image you have the opportunity to support me. The image will redirect you to Kafíčko.
https://ko-fi.com/sidsidoniuscz
Any contributions will go towards tranquilizers or lobotomy.
Or towards non-binary stuffed animals.
Or this doll where it shows where you were touched.
Or it doesn't really matter... as long as it goes back into the stream and supports other streamers.
Thank you all :)

2.Žádné sexistické, rasistické narážky
4.Nebuďte idioti, na to jsem tu já
ENG:
. Follow the rules of kick, twitch, YT
No sexist, racist insinuations
Be nice to yourself and have fun:)
Don't be an idiot, that's what I'm here for

Jsem tak špatný, až to bolí.
Jsem tak zkažený, že i mlíko v lednici je půl roku pitelný.
Jsem Sid.
Jo a mám hrozně rád RPGčka. Ne ty pošahaný roury, ale RPGčka!
Bavte se!
Buisness email:
[email protected]
ENG:
I'm so bad it hurts.
I'm so spoiled that even the milk in the fridge is drinkable for half a year.
I'm Sid.
Oh, and I really like RPGs. Not those crazy pipes, but RPGs!
Have fun!
Business email:
[email protected]

Kalkulačka obalená alobalem a pár drátů připojených k vesmírné sondě.
Srdcem je notebook Lenovo Legion s procesorem i5 a GPU Nvidia Geforce 2060 RTX + HALL 3000 s i5, RTX 3060
Klávesnice a myši se mění každou chvíli, mají nehody :)
Jinak podrobněji:

Thank you guys!
the_bublo - Arc Raiders Deluxe
the_bublo - Atom RPG Trudograd
Izabelleacz - ETS 2 Nordic Horizons DLC
HENDO - 30EUR
Mateomontana - HumanitZ
HENDO - Crimson Desert