elo wbijaj pogramy pogadamy szacunek5
zapalony ch**owy gracz cs2, fajny chlopak no elo
1.bądź człowiekiem – szanuj ludzi na czatixach.
2.zero spamu i linków.
3.nie psuj zabawy innym.
4.najważniejsze-używaj mózgu
POZDERKI!!!!