
Cześć!
Jestem Ula, z mazur ale na warmii :D
Głównie gram w CS:GO i VALORANT.
W przyszłości nauczę się grać w LoLa :D

pGnek 905 PLN
Frizowski 300 PLN
bioshock2x 200 PLN
yoshi 200 PLN
Mariusz 78 PLN
nikt 55 PLN
Mehofer 50 PLN

Bądź uprzejmy, nie obrażaj innych członków czatu.
Nie obrażaj się! Czytam czat, ale nie w środku akcji.
Nie reklamuj siebie i innych. Nie dostaniesz bana za spamowanie swoimi emotkami, czy chwalenie się swoimi streamami na czacie, ale wiedz, że to słabe. Chcesz się pochwalić, że streamujesz? Zrób raid, daj hosta, a może odwdzięczę Ci się tym samym :)