Siema, tu Wilkołak 👋 Mam 19 wiosen na karku.👴 Gram w to, co mnie wciąga i ma mój klimat – Fortnite, NFS, Wiedźmin 3, Cyberpunk i inne takie. Poza tym ogarniam montaż (nie)śmiesznych filmów na YouTube, składam też LEGO (albo pobobne) Więcej o mnie dowiesz się z czasem… jak się wygadam albo jak ktoś przypadkiem mnie sprzeda xD

Nie pisz capsloockiem!
Szanuj prowadzącego oraz użytkowników czatu na którym aktualnie przebywasz.
Proszę nie spamić emotkami (z 7tv, za subkskrypcję, kickowymi)
Nie wysyłaj dziwnych linków na czat
(zasada bardziej się tyczy nowych widzów którzy dopiero co wysłali pierwszą wiadomośc) [Hej oceniusz nutę? NIE OCENIAM PIOSENEK!]
Unikaj tematów: Politycznych, Religijnych oraz to co się dzieje na świecie. Transmisja to nie czas i miejsce na takie tematy.
ZA PRZESTRZEGANIE ZASAD DZIĘKUJE :)

⚫️Jak masz na imie?
⚫️Ile wiosen?
⚫️Od kiedy działasz w internecie?
⚫️Gdzie mieszkasz?
⚫️Moge moda?
⚫️Czego używasz do montowania filmów, miniaturek itp?
Wcześniej używałem do montowania filmów💩 Capcut 💩 Teraz do montowania filmów używam ✨ DaVinci Resolve ✨
Miniaturki robię w Canva, mi tam pasuje wsm, nie oceniajcie XD