Siema jestem Dawid, dla znajomych wiśnia. Nie ma co owijać w bawełnę ale lubię zapierdalać Asterką bożą na autostradzie(oczywiscie juz nie aktualne xdx, aktualnie kaudi). Streamuję róznie zaczynając od mc a kończąc az do coda. Jestem 2003 takie info offtopic

Siemka jestem Dawid. Początkujący streamer z mazowsza. Jakiegoś aim nie posiadam a tym bardziej movementu XD

Komendy:
!sr (tytuł piosenki) - dodaje do playlisty piosenke
!songlist - pokazuje playliste z piosenkami
!currentsong - pokazuje tytuł aktualniej piosenki
!dc

Procesor: i7-11700k
Karta Graficzna: RTX 4060TI 16GB
RAM: G.Skill Aegis DDR4 32GB
DYSK M.2: Crucial P3 1TB
Obudowa: ENDORFY Ventrum 200 Air
Chłodzenie: COOLER MASTER MasterLiquid ML240L V2 RGB
Zasilacz: Corsair CX650M 650W
Mysz: ENDORFY Lix Plus Wireless
Klawiatura Redragon K630 RGB Dragonborn
Mikrofon: HyperX DuoCast
Słuchawki: SteelSeries Arctis Nova 7
Monitor Główny: AOC 24G2SAE/BK.