Siema, z tej strony zeexan, miło mi że wpadłeś/aś na mój kanał. Zapraszam Cię do oglądania moich transmisji na żywo, na których gram w cs2/inne gierki. Liczę że będziesz się dobrze bawić, Pozdro! Business mail: [email protected]
🖥️ MÓJ SPRZĘT:
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D
GPU: MSI GeForce RTX™ 5070 12G GAMING TRIO OC
RAM: Viper 32GB DDR5 CL6000
MOTHERBOARD: Gigabyte Arous b650 Elite Ax v2
🎤 PERYFERIA:
MIKROFON: RODE NT-USB+
KLAWIATURA: Logitech PRO X TKL
MYSZKA: Logitech Pro X2 Superstrike
SŁUCHAWKI: Logitech X Wireless
KAMERA: OBSBOT TINY 2 Lite
MONITOR 1: Samsung Osyssey G40B 240Hz
MONITOR 2: AOC 25G4KUR 420HZ
Dziękuję za każdą obserwację, suba i wsparcie kanału!
Jeśli stream Ci się podoba możesz również wesprzeć tutaj <3
https://streampay.pl/@zeexan
• Szanuj innych widzów
• Bez spamu
• Bez reklamowania się
• Bawmy się dobrze
Poniedziałek – Piątek: 18:00–23:00
Weekend: godziny nieregularne